MAT - obaly symbolizuje flexibilitu, najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť, odborný prístup a poctivú recykláciu. Flexibilitu vyrábania produktov podľa špecifických požiadaviek zákazníkov, kvalitu a spoľahlivosť dodávok produktov domácim aj zahraničným partnerom a ochranu životného prostredia poctivou recykláciou obalov.

Špičková kvalita

Tím odborníkov dbá na najvyššiu kvalitu výrobkov.

rokov skúseností

Štvrťstoročie práce, tisíce spokojných zákazníkov.

Sme tu pre vás

Individuálne potreby klienta sú našou prioritou.

Zaručujeme komfort

Návrh, realizácia, servis, výroba i dovoz – o všetko sa postaráme.

V súlade s prírodou

Neubližujeme tomu najcennejšiemu a poctivo recyklujeme naše obaly i obaly iných spoločností.

Spoločnosť MAT-obaly, s.r.o. vznikla v roku 2000 vyprofilovaním sa zo spoločnosti Dušan Matejka - MAT, pôsobiacej na trhu od roku 1992. Od začiatku sa venujeme výrobe a veľkoobchodnej činnosti s obalovými materiálmi, pričom sa špecializujeme na výrobu obalov z LDPE a HDPE. Od roku 2005 prevádzkujeme závod na recykláciu a výrobu plastov v Handlovej. Naším hlavným produktom sú fólie z recyklovaného, ale i primárneho materiálu a výroba vriec do odpadových košov. Okrem toho prevádzkujeme aj maloobchod, kde dodávame produkty podľa špecifických požiadaviek zákazníkov a to aj v malosériovej produkcii.

Vďaka širokému spektru strojného vybavenia, vysokej flexibilite vo výrobnom procese a odbornému prístupu zamestnancov dodávame naše výrobky do takmer každého z priemyselných odvetví od automotive cez potravinárstvo, strojárstvo až po maloobchodné predajne. Hovoria za nás predovšetkým výsledky a úspech aj u zahraničných partnerov z Českej republiky, Maďarska, Nemecka či Švajčiarska. Naším cieľom nie je predaj výrobkov za každú cenu. Chceme budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi a dodávať kvalitné produkty a profesionálne služby. Našou pridanou hodnotou je záujem o životné prostredie a prírodu.

Menu